Cisco QSFP-40G-SR-BD= netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s 850 nm

Omschrijving

Cisco QSFP-40G-SR-BD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Stroomverbruik (typisch): 3,5 W. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

SFP transceiver type: Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s
Soort aansluiting: QSFP
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund: Ja
Vezel-optische connector: LC
SFP-zendernorm: BX,SR
Maximaal bereik: 150 m
Golflengte: 850 nm
Netwerkstandaard: IEEE 802.3ba
Auto MDI/MDI-X: Ja
Hot-plug ondersteuning: Ja
Certificering: MSA
Stroomverbruik (typisch): 3,5 W
Bedrijfstemperatuur (T-T): 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag: 10 - 85 procent
Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
Productformulier

Cisco QSFP-40G-SR-BD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Stroomverbruik (typisch): 3,5... Lees meer

SKU: QSFP-40G-SR-BD=
Barcode: 0882658634543

€855,00

    • Gegarandeerd veilig afrekenen.

    • Snelle levering, binnen 24h verstuurd
    • Vandaag verstuurd? Je hebt nog: Jul 19, 2024 17:00:00 +0200
    Icon for secureVeilig winkelen en betalen

    Betaal veilig via bankcontact of creditcard.Onze webshop draagt het keurmerk van Trusted Shops.

    Icon for help_callKlantenservice

    Telefoon: +32 11 19 57 99
    Email:Klantenservice

    Omschrijving

    Cisco QSFP-40G-SR-BD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Stroomverbruik (typisch): 3,5 W. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

    SFP transceiver type: Vezel-optiek
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s
    Soort aansluiting: QSFP
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund: Ja
    Vezel-optische connector: LC
    SFP-zendernorm: BX,SR
    Maximaal bereik: 150 m
    Golflengte: 850 nm
    Netwerkstandaard: IEEE 802.3ba
    Auto MDI/MDI-X: Ja
    Hot-plug ondersteuning: Ja
    Certificering: MSA
    Stroomverbruik (typisch): 3,5 W
    Bedrijfstemperatuur (T-T): 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
    Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag: 10 - 85 procent
    Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

    © 2024 Josatech IT Supplies,

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • Google Pay
    • Maestro
    • Mastercard
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.