Cisco WSP-Q40GLR4L= netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm

Omschrijving

Cisco WSP-Q40GLR4L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

SFP transceiver type: Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s
Soort aansluiting: QSFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund: Ja
Vezel-optische connector: LC
Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125 µm
SFP-zendernorm: LR
Maximaal bereik: 2000 m
Golflengte: 1310 nm
Bekabelingstechnologie: 40GBASE-LR4
Duplex systeem: Volledig
Auto MDI/MDI-X: Ja
Hot-plug ondersteuning: Ja
Certificering: MSA
Bedrijfstemperatuur (T-T): -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): 0 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag: 0 - 95 procent
Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
Productformulier

Cisco WSP-Q40GLR4L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA. Aantal producten inbegrepen:... Lees meer

SKU: WSP-Q40GLR4L=
Barcode: 0882658705182

Niet op voorraad

€4.735,00

    • Gegarandeerd veilig afrekenen.

    • Snelle levering, binnen 24h verstuurd
      Icon for secureVeilig winkelen en betalen

      Betaal veilig via bankcontact of creditcard.Onze webshop draagt het keurmerk van Trusted Shops.

      Icon for help_callKlantenservice

      Telefoon: +32 11 19 57 99
      Email:Klantenservice

      Omschrijving

      Cisco WSP-Q40GLR4L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

      SFP transceiver type: Vezel-optiek
      Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s
      Soort aansluiting: QSFP+
      Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund: Ja
      Vezel-optische connector: LC
      Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125 µm
      SFP-zendernorm: LR
      Maximaal bereik: 2000 m
      Golflengte: 1310 nm
      Bekabelingstechnologie: 40GBASE-LR4
      Duplex systeem: Volledig
      Auto MDI/MDI-X: Ja
      Hot-plug ondersteuning: Ja
      Certificering: MSA
      Bedrijfstemperatuur (T-T): -40 - 85 °C
      Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
      Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): 0 - 95 procent
      Luchtvochtigheid bij opslag: 0 - 95 procent
      Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

      © 2024 Josatech IT Supplies,

      • American Express
      • Apple Pay
      • Bancontact
      • Google Pay
      • Maestro
      • Mastercard
      • PayPal
      • Shop Pay
      • Union Pay
      • Visa

      Login

      Wachtwoord vergeten?

      Heb je nog geen account?
      Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.