StarTech.com MSA Uncoded SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR

Omschrijving

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage

Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Vezel-optische connector LC
SFP-zendernorm SR
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Duplex systeem Volledig
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Golflengtemultiplexing (WDM) Nee
Kenmerken
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Hot-plug ondersteuning Ja
Certificering CE, FCC, UR
Energie
Stroomverbruik (typisch) 1,3 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte 13,9 mm
Diepte 58,4 mm
Hoogte 12,6 mm
Gewicht 20 g
Verpakking
Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)
Breedte verpakking 90 mm
Diepte verpakking 115 mm
Hoogte verpakking 30 mm
Gewicht verpakking 50 g
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte 345 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte 410 mm
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte 355 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 100 stuk(s)
Productformulier

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage Prestatie SFP transceiver type... Lees meer

SKU: SFP10GBSRST
Barcode: 0065030873338

Nog 4 op voorraad

€175,00

    • Gegarandeerd veilig afrekenen.

    • Snelle levering, binnen 24h verstuurd
      Icon for secureVeilig winkelen en betalen

      Betaal veilig via bankcontact of creditcard.Onze webshop draagt het keurmerk van Trusted Shops.

      Icon for help_callKlantenservice

      Telefoon: +32 11 19 57 99
      Email:Klantenservice

      Omschrijving

      10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage

      Prestatie
      SFP transceiver type Vezel-optiek
      Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
      Soort aansluiting SFP+
      Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
      Vezel-optische connector LC
      SFP-zendernorm SR
      Maximaal bereik 300 m
      Golflengte 850 nm
      Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
      Duplex systeem Volledig
      Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
      Golflengtemultiplexing (WDM) Nee
      Kenmerken
      Kleur van het product Zilver
      Materiaal behuizing Aluminium
      Hot-plug ondersteuning Ja
      Certificering CE, FCC, UR
      Energie
      Stroomverbruik (typisch) 1,3 W
      Eisen aan de omgeving
      Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
      Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
      Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 5 - 95 procent
      Gewicht en omvang
      Breedte 13,9 mm
      Diepte 58,4 mm
      Hoogte 12,6 mm
      Gewicht 20 g
      Verpakking
      Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)
      Breedte verpakking 90 mm
      Diepte verpakking 115 mm
      Hoogte verpakking 30 mm
      Gewicht verpakking 50 g
      Technische details
      Duurzaamheidscertificaten RoHS
      Logistieke gegevens
      (Buitenste) hoofdverpakking breedte 345 mm
      (Buitenste) hoofdverpakking lengte 410 mm
      Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
      (Buitenste) hoofdverpakking hoogte 355 mm
      Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 100 stuk(s)

      © 2024 Josatech IT Supplies,

      • American Express
      • Apple Pay
      • Bancontact
      • Google Pay
      • Maestro
      • Mastercard
      • PayPal
      • Shop Pay
      • Union Pay
      • Visa

      Login

      Wachtwoord vergeten?

      Heb je nog geen account?
      Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.